Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Kameny a jejich zázračná moc

Kameny a jejich zázračná moc

K aždý kámen má duši a vnitřní sílu. Přikládání kamenů na bolestivá místa nebo nošení kamenů v kapse oděvu či v peněžence je zcela individuální a fantazii se meze nekladou. Je třeba víry a maximálního soustředění na kámen, kterému svěřujeme své problémy. Pravidlem by mělo být ošetření kamene poté, co ho získáme. Kámen ponoříme do roztoku slané vody, aby se odstranily nečistoty a případně i cizí vibrace.

V prvních dnech udržujeme kontakt s kamenem zahříváním v dlani a tím do něho přeneseme své osobní vibrace. Svůj kámen nikomu nepůjčujte, protože může ztratit své kladné účinky působením cizí vibrace, na kterou není naladěn. Když budete dodržovat tato pravidla a budete brát vztah ke kameni vážně, dočkáte se určitě dobrých a možná až překvapivých výsledků.

Fluorit - pomáhá při učení, posiluje vůli, zesiluje smysl pro zodpovědnost. Pomáhá i při kloubních bolestech a dodává energii. Posiluje i naše rozpoznávací schopnosti a má uklidňující vliv na nervový systém.

Olivín – je už od dávných dob vážený a velmi oblíbený. Podporuje duševní inspiraci, koncentraci, pocit jistoty u citově labilních osob. Má velký vliv v celé psychické oblasti. Je používán proti revmatismu, dně, zánětu kloubu a při cévních onemocněních.

Opál – je vhodný pro soustředění, rozšiřuje duševní inspirací, zmírňuje zažívací potíže, léčí oční nemoci a zklidňuje srdeční činnost.

Citrín – rozvíjí intelektuální schopnosti, posiluje sebevědomí, zjasňuje myšlení. Starším lidem dodává energii, podporuje imunitní systém organismu a chrání před negativními účinky záření.

Safír – je označován za kámen víry, odstraňuje duševní zmatek. Má velké léčebné vlastnosti na řadu nemocí – snižuje horečku, vysoký krevní tlak, zmírňuje bolesti, pomáhá při astmatu a je dobrým prostředkem k odstranění nespavosti.

Halina Kaletová


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

IMG_0128
51_vylet_2809-0800
v-dolina2011-21
P5303044
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.