Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Koníčky

Koníčky

N ěkteré koníčky přitahují spíše ženy, jiné zase muže. Většina žen a mladých dívek má doma jehlu, nitě a nůžky. Šití patří mezi činnosti, které nás mohou a nemusí bavit. Pro život je však šití potřebné. Mnoho žen je také proto za svůj koníček nepovažuje. Šít můžeme v ruce, ale také na šicím stroji. Tak máme možnost ušít si vše, co se nám líbí. K šití patří také háčkování, vyšívání a pletení. Ne každá žena však dokáže uplést svetr nebo uháčkovat ubrus.

Muži rádi kutí ve svých dílnách. Častou zábavou pro ně je starat se o své auto. Opravují na něm i sebemenší škrábnutí. Muži také rádi opravují rádia, poškozené budíky a nefunkční světla. Někdy se také tento koníček stává nutností. Potom muž zastává funkci domácího kutila a opraváře.

Anna Hlisnikovská


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

IMG_1018
rakousko2011-17
rovna_prava_pro_vsec...
v-dolina2010-02
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.