Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Volný čas

Volný čas

T ancování, plavání, zahradničení, rybaření a pletení jsou naše koníčky. Je to veškerá činnost, kterou děláme z vlastního zájmu ve volném čase. Bohužel však mnoho z nás příliš volného času nemá. Díky práci, učení a starostem o rodinu nám nezbývá čas na naše koníčky. Proto musíme hledat jiná řešení a nestěžovat si stále na nedostatek času. Hodně pomůže dobře si naplánovat a zorganizovat náš denní program.

Proč vlastně člověk pěstuje různé koníčky? Každý totiž vykonává rád tu činnost, při které se cítí dobře, uvolní se a zapomene na všednodenní starosti. Načerpá novou energii a může se lépe věnovat jiné práci.

Některým koníčkům se věnují spíše muži a některým spíše ženy. Těžko však najdeme takové zaměstnání, kterým by se věnovali pouze muži nebo ženy. Většina koníčků je totiž společná. A jaké jsou Vaše koníčky?

Anna Hlisnikovská


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

konf-bez-barier01
P5303044
krajsky-odborn04
konf-bez-barier21
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.