Cvičení s Jaroslavem Wojnarem * Projekt Podané ruce 2019 * Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Vitamíny B17 proti rakovině

Vitamíny B17 proti rakovině

V itamín B17 je název protirakovinného doplňku. Nejen že blahodárně působí na pleť, ale slouží i jako prevence proti rakovině. Hlavní složkou vitamínu B17 jsou syrová jádra meruněk. Ženy ve věku 50-60 let mají nádherně vyhlazenou a pevnou pleť. Tito lidé, kteří konzumují jádra meruněk, neznají nejzákeřnější nemoc zvanou rakovina.

Jejich nedílnou součástí jídelníčku jsou meruňky, zejména pak meruňková jádra, která obsahují právě vitamín B17. Většina vědců se shodla právě v tom, že dlouhověkost a ideální zdraví těchto lidí jsou způsobeny příjmem vitamínu B17, společně s ostatními důležitými vitamíny a minerály.

Vitamín B17 je také znám pod názvem leatril. Váže v sobě molekuly látky zvané amygdalin. Amygdalin můžeme najít především v jádrech meruněk a hořkých mandlích. Dalším zdrojem této látky jsou i jádra jabloní, hrušní, třešní, švestek, ale obsahují ho také luštěniny, zvláště i jáhly.

Které vlivy působí na rozvinutí rakovinotvorných buňek v našem těle:

 • genetické indispozice
 • oslabení organismu jinými nemocemi
 • hormonální nerovnováha v těle
 • nezdravý způsob života,stres, napětí, málo pohybu
 • škodliviny v potravě, v prostředí
 • oslabený imunitní systém

Vitamín B17 je obsažen kromě meruňkových jader a meruňkového oleje, i v houbách a to v hlívě ústřičné a reishi. Dále pak v plodech rakytníku rašetlákového, které pomáhají zvyšovat přirozenou imunitu a obranyschopnost organizmu. Hlíva ústřičná příznivě ovlivňuje hladinu cukru a tuku v krvi a hladinu krevního tlaku. Rakytník blahodárně působí na pružnost a průchodnost cév a srážlivost krve, udržuje pružnost a svěžest pokožky.

Tento zázračný vitamín proti rakovině působí na regeneraci buňek, na jejich rychlejší rozmnožování a posílení imunity.

Příznivé účinky vitamínu B17 na náš organismus:
 • prevence proti rakovině
 • podpora organismu při onkologických onemocněních
 • zvýšení obranyschopnosti organismu
 • upravuje hladinu cukru a tuku v krvi
 • upravuje krevní tlak
 • působí na pružnost a průchodnost cév, srážlivost krve
 • detoxikace organismu

Vitamín B17 je hojně využíván v lékařství, neboť podporuje celkové zdraví člověka. Spojením uvedených účinných látek se tělu dostává komplexní doplněk stravy, tak důležitý při onkologických onemocněních, posílení imunity, upevnění zdraví, vitality a svěžesti celého organismu.

Zdenka Křístková


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

priprava2011-03
priprava2011-05
edf-tour-2010-bielsk...
krajsky-odborn01
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.