Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Kameny a jejich energie jsou všude kolem nás

Kameny a jejich energie jsou všude kolem nás

N osíme je na sobě ve formě přívěsků a šperků, chodíme po nich, díváme se na ně, plníme jimi své sbírky. Mluvíme o nerostech, které v sobě ukrývají energii. Nesmíme však také zapomenout poprosit a poděkovat „Kamínku můj zlatý, dej mi energii, která pročistí a posílí můj organismus“. Přestože jsou to pro nás věci neživé, mají svoji duši. Dokážou nám pomoci ve chvílích, když jsme slabí, něco nás bolí a podobně.

Nerosty však mají ještě jednu vlastnost. Fungují jako paměťové médium, dokážou uchovat nepřeberné množství informací, které potom přebíráme, aniž jsme si toho vědomi. Nejčastěji se ptáme, jak je to možné, že nerosty mohou léčit lidský organismus, naši duši a mysl? Celý svět, celý vesmír a vše kolem nás je založeno na vibracích. Nic není v klidu, i když se to na první pohled zdá. I naše tělo má specifickou vibraci – každý z nás vibruje jinak. Proto také, pokud se sejdou dva lidé se stejnými vibracemi, většinou si nerozumí. Všechny naše orgány, buňky mají svou frekvenci. Pokud onemocníme, jedná se především o to, že buňky orgánu nebo některé části těla nemají správnou vibraci.

Také stejné nerosty nemají stejnou vibraci. Je to něco podobného, jako když určitý druh hroznového vína z různých vinohradů má jinou chuť.

Jak si vybrat správný kamínek? K tržním trikům patří výběr kamenů podle horoskopu. Správný výběr lze provést: pocitem v dlani, kyvadlem, virgulí, zkouškou přes čakry ve dvojici.

Nejjednodušší pro laika je zkouška pocitem v dlani. Kamínek vybereme pohledem a uchopíme do dlaně. Zavřeme dlaň a vnímáme pocity z kamínku. Pokud nás hřeje nebo cítíme vlnění, případně mravenčení, je pro nás vhodný. Jestliže cítíme chlad, měli bychom hledat jiný kamínek. Při výběru barvy kamínku organismus si řekne, co potřebuje. Výběr je nejlépe provádět intuicí.

Halina Kaletová


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

06_prijezd_2509-0007
edf-tour-2010-bielsk...
konf-bez-barier22
p1050775
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.