Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Projekt Senior slevenka

Projekt Senior slevenka

P rojekt je určený lidem starším 55 let a držitelům karty ZTP/P (těžce zdravotně postiženým)bez věkového omezení.Karta zahrnuje komplexní systév slev a výhod . Od zdravotnictví, lázní, lékáren přes služby, ubytování, cestování, stravování až po kulturu, sport, volný čas....Senior slevenka stojí 100 Kč,- (ZTP/P 30,-) a platí do konce roku 2014.Projekt bude mít koncem srpna za sebou tři měsíce trvání.

Za tohle období navštívilo stránky www.seniorslevenka.cz na deset tisíc návštěvníků. Zájem o slevenku přitom stále roste. Výrazně přibylo poskytovatelů, kteří držitelům karty dávají slevy. Ke konci měsíce překročíme jistě číslo 250. Jste vlastně první, kdo se teď dozvídá, že naším novým poskytelem se ode dneška stává firma Svět zdraví, která se zaměřuje na výživové poradenství (doc. P. Fořt) a má v republice přes 40 poboček. V našem kraji šest. Velmi významným poskytovatelem se v srpnu staly České dráhy, a.s. Držitelům Senior slevenky dávají velkou slevu při nákupu roční In-karty. Jde o dva druhy: IN25% - místo 550 Kč,- platí držitel Senior slevenky 350,-. U In-karty (IN50%D) platí držitel slevenky místo 490 Kč opět jen 350 Kč. To by mělo být pro lidi, kteří cestují vlakem, velmi zajímavé. K dalším poskytovatelům patří například Městská nemocnice Ostrava, Lázně Darkov, Priessnitzovy lázně Jeseník (výrazná sleva na 8 denní pobyt mimo hlavní sezónu), Medares Service, fa Archadie - sanitární keramika, zhruba 20 horských hotelů v Beskydech a Jeseníkách, hodinoví manželé, úklidové služby, kadeřnice, pedikúry, maséři, zdravotní cvičení, restaurace, kavárny...

„Zatím si kartu do konce července koupilo na 800 lidí. Senior slevenku je možné koupit už ve 20 kontaktních místech Moravskoslezského kraje. Kromě Ostravy (5 prodejních míst) také v Havířově, Karviné, Bohumíně, Orlové, Frýdku-Místku, Třinci, Opavě, Hlučíně, Vítkově, Novém Jičínu a Krnově. Chystáme prodej v Kopřivnici a Rýmařově. Prodejním místem je většinou městské informační centrum. Nicméně prodává se třeba i u poskytovatelů, v klubu seniorů a v Havířově nově i v Komunitním centru SPCCH (vedoucí pí K. Hanáková). Při prodeji nabízíme našim partnerům 8% provizi.

Zavedli jsme rovněž soutěže o ceny. Na stránkách www.seniorslevenka.cz mohou zájemci odpovídat na otázky spojené s Moravskoslezským krajem a poskytovateli. Ve hře jsou dárkové balíčky (káva, čaj, sušenky, čokoláda) v hodnotě 400, 250, 150 Kč,-. Soutěžit může každý, výhercem je pouze držitel slevenky... Teď už běží druhé kolo soutěže do 31.8.

Budu Vám vděčný, pokud informace o Senior slevence rozšíříte mezi své členské organizace. Projekt se jednoduše řečeno bez propagace neobejde. Proto potřebujeme partnery, kteří mají regionální síť organizací... Budete-li mít zájem, rád poskytnu i další informace,“ říká autor projektu Ivan Sekanina.

www.seniorslevenka.cz


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

PA062159
78_2soutezni_den_290...
29
27_zahajeni_2609-162...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.