Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Krásné bříško není zázrak

Krásné bříško není zázrak

J ak na to, aby naše bříško bylo štíhlé jako dřív? Možná vám pomůže pár tipů. Inspirujte se! Povolená kůže na břiše nevypadá dobře. Nejčastěji se s ní potýkají lidé po výrazném zhubnutí, kdy vzniká nevzhledný převis. Trápí také ženy po porodu, neboť v těhotenství může dojít k rozestupu přímých břišních svalů, k oslabení břišní stěny a k jejímu vyklenutí. Nejradikálnějším, ale také nejúčinnějším způsobem, jak se povoleného bříška zbavit, je plastická operace. Účinná je i liposukce. Ale v mnoha případech není vůbec nutno se k těmto metodám uchylovat.

Takže moje tipy (vyčtené tipy):
  1. Životní styl - Hezké tělo souvisí s tím, jak žijeme a jak se stravujeme. Takže prvním krokem na cestě za krásným bříškem je i vytvoření co nejzdravějšího životního stylu.
  2. Zdravý jídelníček - Nejdůležitějším pilířem správného životního stylu je zdravá strava. Nejde přitom o žádné radikální diety, nýbrž o pestrou stravu plnou ovoce a zeleniny na úkor mastných a smažených pokrmů. Důležitý je také dostatek tekutin.
  3. Pryč s nadýmáním - Vyhýbejte se jídlům, po kterých se nadýmáte. Ta totiž kromě nepříjemných pocitů v trávicím ústrojí způsobují také vytahování a následné povolování bříška.
  4. Pohyb nade vše - S pomocí vhodného sportu a cvičení vám budou přebytečná kila mizet před očima.
Takže teď vše záleží na vás, zda si z těchto tipů vezmete inspiraci a začnete pracovat na krásném bříšku. Mnoho štěstí v tomto boji.

Iva Honíšková


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

priprava2011-02
75_2soutezni_den_290...
edf-tour-2010-bielsk...
35_zahajeni_2609-175...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.