Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Zdravá káva s Ganodermou

Zdravá káva s Ganodermou

N a trhu existuje káva v instantní podobě, která je z Brazílie a je to Arabica obohacena o extrakt z Ganodermy. Tato káva je zajímavá vynikající chutí a především kladnými vlivy na náš organismus díky výtažku z houby Ganoderma. Optimální složení této zdravé kávy zapříčiňuje v našem těle tlumení kyselosti v organismu a zároveň zamezuje pálení žáhy.

Důležité je pravidelné pití této kávy a nemíchat ji s jinými druhy, abyste tak mohli zaznamenat blahodárné účinky. Bývá doporučována lidem s vysokým krevním tlakem, jelikož má výborné účinky na regulování krevního tlaku.

A teď už se dostáváme k houbě Ganoderma, můžete ji znát pod pojmem lesklokorka obyčejná. Vzhledem k tomu, že se skládá až z 200 výživných látek je pro naše tělo velmi zdravá. V přírodě se řadí mezi nejúčinnější látky germanium a právě tuto látku najdeme v Ganodermě. Houba Ganoderma nemá ani při dlouhodobé konzumaci nijaké vedlejší účinky. Posiluje výrazně imunitní systém.

Často lidé opomínají užít svoji denní dávku vitamínů nebo vzhledem k financím si ne vždy mohou zakoupit potravinové doplňky, ale málokdo si odepře pití ranní kávy.

Firma DXN měla výbornou myšlenku, kterou uskutečnila a začala do kávy přimíchávat extrakt z houby Ganodermy, jež prospívá našemu tělu. Největším výrobcem kávy s Ganodermou je DXN. Káva s Ganodermou neobsahuje umělá barviva, konzervační ani chuťové látky, je nabízená v ČR v 6 druzích.

Z vědeckých výzkumů a pokusů vyplývá, že Ganoderma má unikátní schopnost čistit krev, vylepšuje krevní oběh a činí tak buňky hodnotnější. Podílí se na ideální činnosti vnitřních orgánů a tím se stává tělo odolnější vůči ostatním škodlivým vlivům. Její ojedinělost tkví v tom, že Ganoderma působí dvojím způsobem, a to tak, že zvyšuje a zároveň snižuje krevní tlak podle stavu organismu. Pomáhá tak uchovat zdraví.

Pro zajímavost uvedu, že plantáže Ganodermy firmy DXN jsou nejrozsáhlejší v Malajsii a zabírají 70 ha. Tato firma jako první obdržela certifikát a potvrzení kvality od Lloyd v roce 2000. V roce 2007 Ministerstvo hospodářství schválilo plantáže firmy DXN do Malajského programu BIO plán, to znamená, že vyhovuje normě a zároveň požadavkům na pěstování na BIO plantážích.

Karin Šimovcová


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

img_3744
33
67_vylet_2809-1847
P1100007
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.