Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Neobvyklé adrenalinové dárky – darujte svým blízkým

Neobvyklé adrenalinové dárky – darujte svým blízkým

C o říkáte na takový tandemový seskok, kdo zažije, nikdy nezapomene a věřte, že takovéhle prožitky patří mezi ty nejintenzívnější. Pokud víte, že obdarovanému uděláte nevýslovnou radost, jděte do toho. Dopřejte svým drahým, například mimořádný pohled na zem z ptačí perspektivy.

Kdo miluje výšky, přímo se nabízí let balónem. Není čeho se obávat, neboť jde o bezpečný adrenalinový sport, který je na světě už více než 200 let.

A co říkáte na jízdu HUMMEREM? Tato jízda je vhodná jak pro muže tak ženy milující nespoutanou jízdu. Zažijete jízdu bahnem, projedete se neskutečnou rychlostí po lesní i polní cestě.

Pro romantiky je v nabídce plavba lodí. Projížďka motorovým člunem vysokou rychlostí nebo poetická pomalá plavba po řece, vše má své nezaměnitelné kouzlo. Budete obklopeni nádhernou přírodou a všude kolem vás voda a tolik žádané, léčebné ticho. Takové dárky nejen potěší, ale dotyčný má na co vzpomínat.

Jako děti, jste si určitě hráli na vojáky, nyní máte možnost se vrátit do dětských let a držet v ruce opravdové zbraně a zároveň si vyzkoušet střelbu. Adrenalinový zážitek se nazývá armádní zbraně na zkoušku.

Zachraňte cestující airbusu, během letu se pilotovi udělá špatně a nebude schopen dále řídit letadlo. Tento adrenalin bude v podobě přistání letadla bezpečně na zem a vyřešení situace bude pouze na vás. Jedinou pomocí, kterou vám poskytnou, je pilot, jenž vás bude navigovat ze země.

Víte, čím střílejí snipeři? Jste odvážní a máte chuť prožít dvě hodiny, co znamená býti sniperem. Budete střílet směsicí zbraní na střední i dlouhé vzdálenosti. Jako odstřelovače vás zaučí a vysvětlí vám základy jak nejlépe zasáhnout pozorovaný cíl.

Bungee Jumping – užijte si volný pád až několik desítek metrů. Čeká na vás pořádná dávka adrenalinu pod dohledem zkušených instruktorů za maximálních bezpečnostních podmínek. Přivážou vás za kotníky na pružném laně a hlavou dolů seskočíte z mostu. Pro milovníky vypjatých okamžiků.

Flyboarding je stroj na adrenalinovou zábavu ve vodě. Ovládání flyboardu je intuitivní, podobno jako se učit chodit. Vyzkoušejte si na vlastní kůži let nad vodní hladinou. Budete vzneseni do výše až 10 m nad vodní hladinu i pod ní. Zmocní se vás euforie, volnost a nespoutanost, vzrušení narůstá …

Indoor skydiving – nabízí vám vyzkoušet si nádheru volného pádu v bezpečí letové komory. Prožijete volný pád bez padáku na zádech, kde pouze proud vzduchu o rychlosti až 280 km/hod vám umožní se vznášet jako pták.

Jízda na čtyřkolkách – na hodinu vám bude zapůjčený stroj značky Artilat a vy si plnými doušky vychutnáte sjezdy, výjezdy, bláto, brody, náklony.

Okruh se super HONDOU – zapůjčí vám výkonnou HONDU CB900RR FireBlade, je vybavena lehkým podsedlovým rámem, velkým chladičem, zadním tlumičem a pružinami v předních tlumičích. Pochlubit se může tato motorka rychloplynem, sportovním přepákováním, závodními řídítky. Nemá altenátor pro snížení váhy.

Army drill – máte v oblibě válečné filmy, kde byste nejraději byli v roli statečných vojáků? Tady vám postačí kanady a můžete zakusit na vlastní kůži pořádný armádní výcvik. Tento Army drill vás vtáhne do boje a vy se ocitnete v centru dobrodružství.

Jízda na vodním skútru – nebojte se projet po hladině, kde zažijete neopakovatelný pocit volnosti, v podobě prudkých otáček, či skoků nad hladinu.

Vojenský přijímač pro zelenáče – tento balíček je určený pro aktivní pár. Zcela netradičně prožijete víkend. Ubytují vás v hotelu nedaleko areálu Tank Power, kde zažijete aktivity ve vojenském stylu. Projedete se v obrněném transportéru BVP, prohlédnete si zbraně a vyzkoušíte svoje fyzické dovednosti v lanovém centru.

Paintball – barevný – kdo by neznal zábavu rychle a správně se rozhodnout a zasáhnout nepřítele. Důležitá je fyzická kondice hráčů. Je to hra, která záleží na štěstí a schopnostech nejen hráčů, ale celého týmu. Pojďte si užít paintball na motivy vašeho oblíbeného filmu nebo PC hry, válka barev začíná!

Paragliding – překrásné plachtění vzduchem a nezapomenutelný pohled na krajinu pod vámi.

Všechny adrenalinové zážitky vám zrychlí tep a stoupající adrenalin budete vnímat všemi póry svého těla.

Karin Šimovcová


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

edf-tour-2010-bielsk...
krajske_shromazdeni_...
luhacovice-02
luhacovice-18
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.