Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Nominace na ceny Unie Roska 2013 (Roska)

Nominace na ceny Unie Roska 2013 (Roska)

V tomto roce můžete poprvé vyjádřit podporu přímo jednotlivým kandidátům na ceny Unie Roska prostřednictvím hlasování na internetovém portálu Unie Roska kliknutím na níže uvedený odkaz. Hlasování bude ukončeno dne 16. června 2013. Ceny Unie Roska budou předány v rámci akce „Výstup na Petřín s Roskou“ konané dne 22. června tohoto roku. Vámi vybraného kandidáta v jednotlivých kategoriích zaklikněte a dále v dolní části dotazníku opište čtyři písmena do obdélníku a dotazník odešlete .

Formulář pro hlasování: http://nominace.roska.eu/

Zdroj: Roska.eu


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

P6231588
07
rovna_prava_pro_vsec...
img_3665
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.