Cvičení s Jaroslavem Wojnarem * Projekt Podané ruce 2019 * Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články MARIHUANA - zatracovaná i oslavovaná bylina

MARIHUANA - zatracovaná i oslavovaná bylina

J ak všichni víme, boj o tuto bylinu je nekonečný, i když se blýsklo na lepší časy a vláda povolila léčebné účinky této byliny využít skupině nemocných, kterým prokazatelně pomáhá, budou se vyrábět léky s touto bylinou. Jak už bylo řečeno v televizi, marihuana se bude dovážet a pak se na předpis bude prodávat v lékárnách za tolik, že si to stejně nemocní nemůžou dovolit, neboť pojišťovna nepřispěje a dovoz je drahý.

Nechápu, kde Ti, co schvalují zákony žijí, asi v jiné dimenzi. Tento lék nezpřístupní těm, kteří ho potřebují (neboť to bude moc drahé), ale alkohol a cigarety, které zabíjí, si můžete koupit v každém obchodě i trafice. Znáte někoho, kdo umřel na předávkování marihuanou? Já ne, ale znám mnoho lidí, kteří umřeli na rakovinu plic z důsledku kouření a taky na otravu alkoholem lidi umírají. Tak kde je teď ten selský rozum při debatách na toto téma? Chtěla bych Vám dát přečíst dopis pana Zdeňka Mejzlíka, který má dceru postiženou roztroušenou sklerózou. Text dopisu najdete na tomto odkazu:
http://blog.bio.cz/jmenuji-se-zdenek-majzlik-je-mi-66-let-a-podle-zakonu-ceske-republiky-a-evropske-unie-jsem-drogovy-dealer

Myslím si, že další komentář není třeba a úsudek si udělá každý sám.

Iva Honíšková


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

14
okolo-msk2011-203
IMG_1218
p1140653
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.