Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Občanské sdružení eSeznam chystá kurz

Občanské sdružení eSeznam chystá kurz

O bčanské sdružení eSeznam působící na Frýdecko-Místecku uspělo v žádosti o podporu v rámci výzvy k oblasti podpory Integrace sociálně vyloučených skupin na trhu práce, tj. invalidní důchodce. Jedná se o projekt „Vzdělávací program a pracovní uplatnění pro OZP“ CZ.1.04/3.3.05/75.00047, spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky, který má za úkol motivovat a aktivizovat cílovou skupinu osob se zdravotním postižením z Moravskoslezského kraje. Zájemci mají možnost získat informace na tel: 553 034 826, paní Glajcarová Gabriela.

Jejich opětovné pracovní začlenění je s ohledem na  jejich zdravotním postižením velmi obtížné. Projekt má tyto osoby motivovat k profesnímu vzdělávání a poté k získání zaměstnání a jeho udržení. Naplnit tyto cíle se budeme snažit zahájit v Třinci od března absolvováním motivačního programu a rekvalifikačního kurzu - administrativní pracovník a obsluha osobního počítače.

Formou individuálních konzultací poskytneme jednotlivým účastníkům pomoc při řešení jejich aktuálních problémů, které souvisejí s návratem na trh práce a jejich motivací k zapojení se do pracovního procesu. Hlavním cílem projektu je zaměstnat v Občanském sdružení eSeznam minimálně 20 úspěšných absolventů vzdělávacího programu na nově vytvořených pracovních místech na pozici pomocný administrativní pracovník, a to na poloviční pracovní úvazky.

Zájemci o tento rekvalifikační kurz najdou veškeré potřebné informace zde.


Další fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

konf-bez-barier09
luhacovice-10
P5303071
83_ruzne_0110-0942
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.