Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Občanské sdružení Paprsky naděje

Občanské sdružení Paprsky naděje

C ílem Občanského sdružení Paprsky naděje je pomáhat svým tělesně postiženým členům v jejich nelehkém životě. Snažíme se jim co nejvíce pomoci v hrazení nezbytných každodenních výdajů, léků, rehabilitací, dalších pomůcek a činností. Většinu nákladů bohužel nehradí žádná pojišťovna, a tak jsou tito lidé odkázáni pouze na pomoc státu, které se nedostává v potřebné míře. Snažíme se, aby se postižení mohli co nejsnadněji zapojit do běžného života a co nejvíce jim usnadnit jejich nelehký život.

Více informací o o.s. najdete na webu http://www.paprskynadeje.cz/


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

47_1soutezni_den_270...
img_3778
m-r-polsko2011-18
29
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.