Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Různé články Dopis (Dobromysl.cz)

Dopis (Dobromysl.cz)

D obrý den, máme čtyř a pul letého chlapečka autistu, který je hyperaktivní trpí expresivní dysfázii a středně těžkou retardací. Včera 13,9,2011 jsem viděla soukrome dramata (reportáž začíná v čase 26:47 na posuvníku, pozn. red.) a dost jsem se zhrozila jak někteří lidé s takovými dětmi zacházejí a doufám, že tyto praxe se nerozšíří. Z celého srdce lituji chlapečka,s kterým tak zacházela vlastní matka a ráda bych to na ní vyzkoušela, jak moc by se jí to zamlouvalo.

Jsem totálně znechucena a pokud bude nějaká petice proti těmto praktikám budu mezi prvními, kteří vyjádří svuj nesouhlas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Všichni lidé by si měli uvědomit, že tyto děti jsou živé bytosti, které cítí a nejsou nakaženi žádným srtícím virem, takže pokud někdo chce at si to vyzkouší první na sobě a až pak na neviných zranitelných dětech, které se nemohou sami bránit!!!!

Gabriela Grezdova ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení povolte JavaScript )


 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

img_9100
hipo5
PA062160
priprava2011-03
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.