Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Knižní novinky Bike manuál

Bike manuál

Bike manuál

James Witts, Mark Storey
Kompletní údržba a servis jízdního kola

Vynikající manuál, právem označovaný za světový bestseller, jehož bylo prodáno přes milion výtisků, se nyní dostává i k českým milovníkům cyklistiky v tištěném i elektronickém vydání.  

Velkoryse pojatá kniha většího formátu je určena majitelům horských, silničních i městských jízdních kol s komponenty Shimano, Sram a Campagnolo. Popisuje a na více než tisíci fotografiích názorně ukazuje postup při běžné údržbě a nejčastějších opravách, generální nevyjímaje, které je cyklista s trochou zručnosti schopen sám zvládnout.

Vítané jsou nejen rady k výběru vhodného kola včetně triatlonových, horských, sjezdových, elektrokol či dětských, ale rovněž mnoho praktických návodů od nastavení správného posedu, montáže a demontáže bezdušových plášťů, seřízení přehazovačky a přesmykače, používání nářadí, montáže nových brzdových lanek a bovdenů, centrování nebo výměny drátů. Další informace se týkají výměny středového složení PF30, vedení brzdových a řadicích bovdenů, pravidelných kontrol před jízdou, vhod přijdou také doporučení cyklistického oblečení a doplňků pro zlepšení jízdy a další.

Autoři zodpovídají na všechny otázky, které cyklisty zajímají a poskytují návod řešení případných problémů a oprav, aby kolo fungovalo co nejlépe. Závěr skvělé příručky tvoří glosář výrazů a rejstřík, umožňující rychlou a snadnou orientaci.

Nejprodávanější kniha o kompletní údržbě a servisu jízdních kol je nezbytným a velice praktickým pomocníkem všem milovníkům jízdy na kole, jimž umožňuje udržovat ho vlastními silami v co nejlepším technickém stavu.

Grada Publishing 2018, 192 s.

Dana Vondrášková 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

79_2soutezni_den_290...
img_3696
13
krajsky-odborn05
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.