Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Knižní novinky Štítná žláza a její léčba

Štítná žláza a její léčba

Štítná žláza a její léčba

Anthony William

Mystický léčitel Anthony William (nar. 1990) napsal sérii výjimečných knih, z nichž se staly světové bestsellery. Jeho dar vidět a vnímat, co je pro většinu z nás nezachytitelné, mu umožňuje jedinečný vhled do skutečných příčin našich nemocí. O dané poznání se dělí a vysvětluje, proč jsme nemocní a jak se můžeme přirozeným způsobem uzdravit.

Nové dílo odhaluje pravdu o vzniku chronických onemocnění štítné žlázy a novou cestu ke zdraví. V České republice postihuje toto onemocnění přibližně půl milionu lidí. Autor přichází s průlomovým určením zdroje zdravotních potíží způsobujících únavový syndrom, svalové křeče, roztroušenou sklerózu, zhoršování sluchu, lupus, mononukleózu, vyčerpání, vypadávání vlasů, mravenčení a necitlivost, migrénu, výpadky paměti, bušení srdce, úzkost a depresi, nesoustředěnost, přibývání na váze apod. Odkrývá skutečnou pravdu o původu nemoci, jejíž příčiny lékaři přisuzují jiným faktorům, aniž by připustili, že „problém se štítnou žlázou není hlavní příčina onemocnění. Problém se štítnou žlázou je další symptom přítomnosti viru štítné žlázy v těle“, jež aktivují určité spouštěče.

Co je virus štítné žlázy a jak funguje?  Možná vás překvapí, že jde o jeden z nejběžnějších lidských virů, jímž je za svůj život infikována většina z nás – virus Epsteina-Barrové (EBV). Mononukleóza je jeho druhým ze čtyř stádií. Ve třetím obsadí štítnou žlázu a je příčinou více než 95 % jejích poruch. Pouze 5 % onemocnění štítné žlázy souvisí s působením radiace (RTG, konzumací kontaminovaných potravin, používáním mobilního telefonu, radioaktivním spadem, cestováním letadlem).

Objevná kniha je členěná do čtyř hlavních kapitol. První přináší podrobné informace o viru štítné žlázy, o tom, jak v těle působí, seznamuje se symptomy onemocnění, se skutečnou funkci štítné žlázy, jejími hormony a vysvětluje souvislost hodnot TSH s léky na štítnou žlázu i projevy při jejich vysazení. Autor se věnuje také důvodům vzniku rakoviny štítné žlázy a nabízí vzorec léčení. V druhé části upozorňuje na mylné názory nesprávně chápaných chronických příznaků, které často slýcháme od lékařů, jež však brání účinné léčbě. Třetí kapitola poskytuje podnětné rady k obnovení funkce štítné žlázy a regeneraci těla pomocí léčivých potravin, doplňků stravy a účinných léčebných technik. Dozvíte se, jak zastavit šíření viru a navrátit štítné žláze i celému organizmu zdraví a vitalitu. K tomu slouží přehledný návod na speciální tříměsíční léčebnou kúru k pročištění štítné žlázy s jednoduchými a speciálně vybranými ozdravnými recepty s barevnými fotografiemi. Závěrem se autor zaměřuje na nespavost a objasňuje, jak spánek souvisí se štítnou žlázou. Doporučuje účinný způsob k odstranění spánkových poruch jako součást léčby štítné žlázy a ochrany zdraví.

Anthony William, jehož knihy pomohly mnoha lidem k uzdravení, o svém díle říká: „Kniha obsahuje jasné odpovědi, na které jste celou dobu čekali. Jsou to odpovědi z vyššího zdroje na otázky, co způsobilo zdravotní problémy a jak můžete situaci změnit k lepšímu. Už jste se vydali na cestu k uzdravení. Dozvědět se pravdu je první velký krok. Dozvíte se, co se děje s vaší štítnou žlázou – a vaším tělem – a tuto pravdu budete moci využít k léčení. Vaše odborné znalosti pomůžou mnoha lidem.“

Metafora 2018, 272 s.  

Dana Vondrášková

 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

23
P6231623
P5303062
35_zahajeni_2609-175...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.