Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Knižní novinky Posvátná místa zemí Koruny české II.

Posvátná místa zemí Koruny české II.

Posvátná místa zemí Koruny české II.

Petr Dvořáček

Publicista, spisovatel a fotograf Petr Dvořáček (nar. 1969) svůj zájem o historii, architekturu, přírodu a památky zachytil již do několika publikací. Píše a doprovází je svými nádhernými fotografiemi, prozrazující vnímavou a citlivou duši tíhnoucí k cestě srdce. Svoji novou knihu uvádí jako „putování k menhirům a pohanským svatyním“ a zavede nás po ní k posvátným horám, na místa zázračných uzdravení i k léčivým pramenům.

Autor čtenáře provází po stopách dávných poutníků a umožňuje pocítit sílu spirituality navštívených míst. Jsou mezi nimi dávné pohanské svatyně a působiště Keltů - Nemějice, Hluboké Mašůvky, Vinařice, Mšecké Žehrovice, poutní místa, proslulá četnými zázraky - Svatý Kopeček u Mikulova, Římov, Luže, Jaroměřice, Lomec či Blatnická hora, opuštěné synagogy - Praha, Mikulov, Třebíč, ale také nové megality s pozitivní a léčivou energií. Text i obrazová část vzácného průvodce se harmonicky doplňují a tvoří výmluvné poselství, promlouvající od srdce k srdci.

Jsou knihy, které bereme do rukou s obzvláštní potěchou a úctou. Stejně jako první, i druhý díl Posvátných míst zemí Koruny české k nim patří. Reprezentativní publikace s úžasnými barevnými snímky v citlivé grafické úpravě nás zve na objevné putování našimi posvátnými místy a přibližuje jejich krásu, kouzlo i genia loci.

Anag 2018, 192 s.

Dana Vondrášková 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

p1140645
img_3718
okolo-msk2011-304
43_1soutezni_den_270...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.