Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Knižní novinky Zázračná síla čísel

Zázračná síla čísel

Zázračná síla čísel

ChaSeo Rules Institute

Čísla vibrující specifickou energií mají ve spektru Univerza svoji vlastní řeč i duchovní náboj. Odborníci jihokorejského výzkumného ústavu ChaSeo Rules, zaměřující se na různé vědní obory včetně tradiční korejské medicíny, neurologie nebo biomedicínského inženýrství, přicházejí s novou léčebnou metodou, vycházející mimo jiné z východoasijské numerické a numericko-hudební teorie. Díky ní lze úspěšně posilovat stabilitu fyzického a psychického zdraví.

Unikátní, a přitom jednoduchá korejská metoda čtení čísel dokáže stimulovat ozdravné procesy. Posiluje zároveň životní energii, paměť, zlepšuje koncentraci, spánek, tělesnou i duševní svěžest, odstraňuje chronickou únavu a pomáhá zvládat stres, hněv a depresivní stavy. Jak funguje? „Myšlenky a rozhodnutí, jež jsou podnětem k našemu chování, vycházejí ze senzorických informací, které proudí neurálními okruhy, a způsob jejich zpracování přímo ovlivňuje naše jednání.“ Výzkumníci z lékařské fakulty univerzity v Tóhoku došli k objevnému poznání, že existuje „úzký vztah mezi mozkovými buňkami, čísly a jejich frekvencemi“. Po dvacetiletém výzkumu a spolupráci západních vědců a lékařů praktikujících východní medicínu se podařilo vytvořit „numerický předpis“ posilující zdraví včetně přirozené obnovy a svěžesti pokožky.

Praxe ukázala, že opakováním určitých čísel lze přenastavit kognitivní okruhový systém těla tak, aby se odstranila disharmonie v něm i v psychice. Na rozdíl od léků a cvičení působí metoda čtení čísel rychleji, zjevněji a s trvalejšími výsledky. Autoři vysvětlují princip, jak na nás čísla působí i souvislost mezi dvanácti čísly, dvanácti meridiány a dvanácti orgány. Čtenář se dozví, jakým způsobem se má léčebné metodě věnovat. Praktikování čtení sledu čísel v třicetidenních programech zaměřených na zmíněné potíže může pomoci zlepšit zdraví a získat duševní vyrovnanost.

Pavel Dobrovský – Beta s. r. o. 2017, 224 s.

Dana Vondrášková
 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

edf-tour-2010-bielsk...
IMG_0122
rakousko2011-13
v-dolina2010-20
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.