Fotoateliér

Fotoateliér

… když holky táhnou za jeden provaz
J. S. Adlerová


Nová kniha J. S. Adlerové (pseudonym spisovatelky Jitky Saniové) vzbudila ihned po svém vydání zájem nadšených čtenářek, jimž především je určena.

Životní příběh sympatické třiatřicetileté Martiny se v určitých etapách prolíná s osudy většiny žen, jimž mnohé, co prožívá, bude připadat až důvěrně známé. Zpočátku šťastné manželství, které však - podobně jako několik dalších vážných vztahů - skončilo rozchodem, ji nutí k bilanci svých plusů a mínusů. Díky podpoře své sestry i zaměstnání fotografky, které miluje stejně jako svého úžasného zlatého retrívra, si i přes těžkosti a nečekané životní zvraty uvědomuje, že může uspět na cestě za svým životním snem. Díky vstřícné, optimistické povaze, jíž není cizí romantika, potkává lidi, ochotné jí pomoci, poznává nové přátele se zajímavými životy a je povzbuzena změnit k lepšímu ten svůj. Vždyť všechno jednou doopravdy začíná. A když jsou u toho lidi, které máme rádi… nemá to chybu. Podaří se naší hrdince nakonec dosáhnout svých vysněných cílů?

Čtivý, oddechový ženský román pro dobrou náladu neodložíte z ruky, dokud s napětím nedočtete až na jeho poslední stránku…

Grada 2016, 280 s.

Dana Vondrášková
 
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.