Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Knižní novinky Fotoateliér

Fotoateliér

Fotoateliér

… když holky táhnou za jeden provaz
J. S. Adlerová


Nová kniha J. S. Adlerové (pseudonym spisovatelky Jitky Saniové) vzbudila ihned po svém vydání zájem nadšených čtenářek, jimž především je určena.

Životní příběh sympatické třiatřicetileté Martiny se v určitých etapách prolíná s osudy většiny žen, jimž mnohé, co prožívá, bude připadat až důvěrně známé. Zpočátku šťastné manželství, které však - podobně jako několik dalších vážných vztahů - skončilo rozchodem, ji nutí k bilanci svých plusů a mínusů. Díky podpoře své sestry i zaměstnání fotografky, které miluje stejně jako svého úžasného zlatého retrívra, si i přes těžkosti a nečekané životní zvraty uvědomuje, že může uspět na cestě za svým životním snem. Díky vstřícné, optimistické povaze, jíž není cizí romantika, potkává lidi, ochotné jí pomoci, poznává nové přátele se zajímavými životy a je povzbuzena změnit k lepšímu ten svůj. Vždyť všechno jednou doopravdy začíná. A když jsou u toho lidi, které máme rádi… nemá to chybu. Podaří se naší hrdince nakonec dosáhnout svých vysněných cílů?

Čtivý, oddechový ženský román pro dobrou náladu neodložíte z ruky, dokud s napětím nedočtete až na jeho poslední stránku…

Grada 2016, 280 s.

Dana Vondrášková
 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

v-dolina2011-11
konf-bez-barier02
rovna_prava_pro_vsec...
v-dolina2011-07
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.