Autoimunitní řešení

Autoimunitní řešení

Amy Myers
Prevence a odvrácení celého spektra zánětlivých symptomů a nemocí


Populární a zkušená lékařka předkládá revoluční přístup v léčbě onemocnění autoimunitního systému. Když před lety poznala, že na její autoimunitní poruchu klasická medicína nezabírá, rozhodla se pro jiný způsob léčby, který pomohl nejen jí, ale i dalším tisícům pacientů. Do třiceti dnů dokáže odstraněním toxických potravin a povzbuzením regenerační schopnosti uvést tělo do přirozeného, zdravého stavu.

Na rozdíl od klasického postupu, jímž se tlumí symptomy sebedestruktivního onemocnění dlouhodobě užívanými léky s vedlejšími nežádoucími účinky, spočívá její přístup v odstranění příčiny, která vedla k vykolejení imunitního systému. I když bohužel v současné době žádná metoda nedokáže autoimunitní onemocnění zcela vyléčit, program The Myers Way nabízí druhou nejlepší možnost: reverzi a prevenci. Zmírňuje příznaky, pomáhá zbavit se léků a umožňuje život plný energie a vitality. Pokud vy sami, anebo vaši blízcí trpí touto nemocí, můžete využít příležitosti zbavit se příznaků a těšit se opět z nabytého zdraví. Během třiceti dnů lze tímto způsobem zvrátit průběh a eliminovat příznaky nemoci, vyléčit zánětlivý stav a zabránit tím jeho rozvinutí. Úspěch uzdravující metody tzv. funkční medicíny spočívá především ve správné životosprávě s konzumací zdravé stravy za podpory vysoce kvalitních potravinových doplňků. V obsáhlé knize je věnován prostor všem důležitým kapitolám, jimiž nás autorka bezpečně vede na cestě k uzdravení. Pro mnohé budou některé překvapivé výsledky výzkumů již samy o sobě motivující ke změně jídelníčku.  

Doktorka Myers osvětluje, jak funguje autoimunita, jejímž onemocněním trpí většina z nás a kromě důležitých faktů a praktických rad uvádí i mnohé mýty. Vede ke kořenům onemocnění a radí, jak uzdravit trávicí trakt, upozorňuje na lepek, obiloviny, luštěniny a doporučuje, jakým způsobem lze zkrotit toxiny. Seznamuje se svojí metodou The Myers Way v konkrétním třicetidenním ozdravném plánu včetně jídelníčku a receptů.       
V závěrečné části nabízí předkládaný program jako životní cestu. Vysvětluje, jak se pohybovat v medicínském bludišti a v příbězích úspěšně léčených pacientů poskytuje velkou naději i povzbuzení. Knihu uzavírají dodatky zaměřené na geneticky modifikované organismy, těžké kovy, toxické plísně, celostní stomatologii, detoxikaci domova a lepší kvalitu spánku. Nechybí ani hodnotící dotazník, zaměřený na příznaky a určující stupeň onemocnění. Vybraná literatura, poznámky a přehledný rejstřík umožňují snadnou orientaci daným tématem.

Kniha, v níž se lze dozvědět vše, co lékaři mnohdy nestihnou říci, je určena nejen lidem trpícím autoimunitním onemocněním a jejich blízkým, ale i těm, které zajímá jejich zdraví, strava a zdravý životný styl, aby se cítili svěží na duchu i na těle.

Anag 2016, 400 s.

Dana Vondrášková
 
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.