Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Knižní novinky Autoimunitní řešení

Autoimunitní řešení

Autoimunitní řešení

Amy Myers
Prevence a odvrácení celého spektra zánětlivých symptomů a nemocí


Populární a zkušená lékařka předkládá revoluční přístup v léčbě onemocnění autoimunitního systému. Když před lety poznala, že na její autoimunitní poruchu klasická medicína nezabírá, rozhodla se pro jiný způsob léčby, který pomohl nejen jí, ale i dalším tisícům pacientů. Do třiceti dnů dokáže odstraněním toxických potravin a povzbuzením regenerační schopnosti uvést tělo do přirozeného, zdravého stavu.

Na rozdíl od klasického postupu, jímž se tlumí symptomy sebedestruktivního onemocnění dlouhodobě užívanými léky s vedlejšími nežádoucími účinky, spočívá její přístup v odstranění příčiny, která vedla k vykolejení imunitního systému. I když bohužel v současné době žádná metoda nedokáže autoimunitní onemocnění zcela vyléčit, program The Myers Way nabízí druhou nejlepší možnost: reverzi a prevenci. Zmírňuje příznaky, pomáhá zbavit se léků a umožňuje život plný energie a vitality. Pokud vy sami, anebo vaši blízcí trpí touto nemocí, můžete využít příležitosti zbavit se příznaků a těšit se opět z nabytého zdraví. Během třiceti dnů lze tímto způsobem zvrátit průběh a eliminovat příznaky nemoci, vyléčit zánětlivý stav a zabránit tím jeho rozvinutí. Úspěch uzdravující metody tzv. funkční medicíny spočívá především ve správné životosprávě s konzumací zdravé stravy za podpory vysoce kvalitních potravinových doplňků. V obsáhlé knize je věnován prostor všem důležitým kapitolám, jimiž nás autorka bezpečně vede na cestě k uzdravení. Pro mnohé budou některé překvapivé výsledky výzkumů již samy o sobě motivující ke změně jídelníčku.  

Doktorka Myers osvětluje, jak funguje autoimunita, jejímž onemocněním trpí většina z nás a kromě důležitých faktů a praktických rad uvádí i mnohé mýty. Vede ke kořenům onemocnění a radí, jak uzdravit trávicí trakt, upozorňuje na lepek, obiloviny, luštěniny a doporučuje, jakým způsobem lze zkrotit toxiny. Seznamuje se svojí metodou The Myers Way v konkrétním třicetidenním ozdravném plánu včetně jídelníčku a receptů.       
V závěrečné části nabízí předkládaný program jako životní cestu. Vysvětluje, jak se pohybovat v medicínském bludišti a v příbězích úspěšně léčených pacientů poskytuje velkou naději i povzbuzení. Knihu uzavírají dodatky zaměřené na geneticky modifikované organismy, těžké kovy, toxické plísně, celostní stomatologii, detoxikaci domova a lepší kvalitu spánku. Nechybí ani hodnotící dotazník, zaměřený na příznaky a určující stupeň onemocnění. Vybraná literatura, poznámky a přehledný rejstřík umožňují snadnou orientaci daným tématem.

Kniha, v níž se lze dozvědět vše, co lékaři mnohdy nestihnou říci, je určena nejen lidem trpícím autoimunitním onemocněním a jejich blízkým, ale i těm, které zajímá jejich zdraví, strava a zdravý životný styl, aby se cítili svěží na duchu i na těle.

Anag 2016, 400 s.

Dana Vondrášková
 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

46_1soutezni_den_270...
konf-bez-barier11
IMG_0129
img_9240
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.