Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Knižní novinky Šimonovy pracovní listy (Portál)

Šimonovy pracovní listy (Portál)

Šimonovy pracovní listy

Nakladatelství Portál vydává pracovní sešity a knížky, kterou jsou určeny k podpoře výuky psaní, čtení, logopedie, osobního rozvoje a dalších aktivit dětí předškolního a mladšího školního věku.

Abychom vám tyto sešity a knihy přiblížili, přicházíme s ukázkami z jednotlivých titulů, které si můžete vytisknout a použít pro svou potřebu.

Pracovní listy najdete na našem e-shopu: obchod.portal.cz v sekci Bonusy pro vás nebo u jednotlivých knih v sekci Další informace, zobrazí se vám listy, které po rozkliknutí jednoduše vytisknete. Každý list je uveden samostatně, takže odpadá zbytečný tisk.

Budeme rádi, když tuto službu budete využívat a pracovní listy vám pomohou ve vaší náročné práci.Seznam pracovních listů podle témat:

Celkový rozvoj

Grafomotorika a kreslení

Logopedie a řeč

Čtení

Počítání

Angličtina

Etika

Vyrábíme

Historie

Ostatní

Portál.cz

 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

42_1soutezni_den_270...
P5303048
P6231588
12
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.