Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Knižní novinky Spirituální medicína

Spirituální medicína

Spirituální medicína

Léčení silou ducha
Otmar Jenner

Autor (nar. 1958 v Hamburku) vyrůstal v rodině, kde zcela přirozeným způsobem - přikládáním rukou a pronášenou modlitbou - léčil jeho otec. Když pak jako válečný reportér poznal zblízka nezměrné lidské utrpení, probudila se v něm touha pomáhat druhým. Po osudovém setkání se svým  učitelem a získání praxe se jeho léčitelské schopnosti prohloubily natolik, že se již dlouhodobě věnuje úspěšnému léčení silou ducha. To ostatně dokazuje množství vyléčených, kteří se svěřili do rukou tohoto známého léčitele.

V knize se dělí o nabyté znalosti a zkušenosti, neboť je přesvědčen, že spirituální medicína je jednoduchý, a přitom velmi účinný způsob léčby. Seznamuje se základy spirituální medicíny a motivuje k jejímu využití v praxi. Knihu je proto možno pojímat i jako přehlednou učebnici. Rozdělena je na několik částí - v první se čtenář dozví o několika lékařích s klasickým vzděláním, kteří v sobě odhalili nadání ke spirituální medicíně a nyní ji s velmi dobrými výsledky používají, druhá část se zaměřuje na filozofii a hlavním principy léčebné metody. V další je vysvětleno, jak při léčbě postupovat, což autor názorně doplňuje konkrétními případy z praxe. Závěrečná část již obsahuje program s jednotlivými lekcemi.

Jak autor v úvodu zmiňuje, knihu není třeba číst nutně tak, jak jsou jednotlivé kapitoly členěny, ale i na přeskáčku a bez znalostí ostatních částí, podle toho, co se čtenáři bude zdát právě podstatné. Důležité však je seznámit se s celým jejím obsahem. Díky poutavému a přitažlivě napsanému textu s mnoha případy z praxe mohou knihu číst i ti, kteří sice necítí potřebu se spirituální medicíně věnovat, ale přesto chtějí poznat, jak funguje.

Přitom v zásadě nejde o nic jiného, než „položit ruku, nechat proudit energie, co možná nejméně přemýšlet a konat. Nebo nemocného jednoduše zvednout přímo do nebeské sféry a nechat pracovat svaté. To vždycky pomůže. Při každé nemoci. Při jakýchkoli symptomech. Tak jednoduché to je a já doufám, že přesně to jsem vám také v části o léčení dokázal zprostředkovat,“ povzbuzuje Otmar Jenner.

Nakladatelství Pavel Dobrovský – BETA s. r. o.

Dana Vondrášková
 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

krajsky-odborn01
v-dolina2011-08
29
01_prijezd_2409-1528
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.