Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Knižní novinky Jak rozproudit energii

Jak rozproudit energii

Jak rozproudit energii

Sandy Taikyu Kuhnová Shimu
Aktivujte svou životní sílu


Známá švýcarská autorka je mistryní zenu, který spolu jógou, kung-fu a čchi kungem vyučuje. Úspěchy slaví rovněž jako poradkyně v osobním rozvoji člověka. Dokáže totiž výborným způsobem skloubit tradiční učení s moderním, běžným způsobem života. V útlé knížce praktického formátu nabízí množství účinných receptů a návodů, jak lze během krátké doby posílit vitalitu. Každý si může hned vyzkoušet, jak je práce s energií snadná!

Její osvědčené rady se týkají jednoduchých cviků, meditace, dechových cvičení, masáží i léčebných a očišťujících postupů, které si lze vybrat jednotlivě podle potřeby, nebo je zařadit do svého pravidelného režimu dne. Jsou rozděleny podle témat a sladěné tak, aby působily jako kompletní energetický program k ideálnímu rozproudění životní energie a uvolnění fyzické i duševní zátěže.

Patří mezi ně účinné cviky na začátek dne -  jako pití horké vody, masírování chodidel, čištění jazyka, dále rady pro klidný a hluboký spánek nebo pro posílení nervů. Uvedeny jsou tipy pro povzbuzení veselé mysli, celkovou regeneraci organismu, nechybí ale ani doporučení pro krásu těla, posilování soustředěnosti, zbavení se zátěže a pro očistnou detoxikaci. Cviky lze kombinovat, nebo se nechat inspirovat sestavami podle témat, či si vytvořit svoje vlastní.

Přehledné rady obsahují stručný úvod a informace osvětlující pozadí tématu. U jednotlivých cviků jsou uvedeny údaje o účincích a podrobné návody na jejich provedení včetně pokynů o opakování a jejich délce. Zpravidla je u nich uveden i odkaz na stránku s vhodným doplňujícím cvikem.

Množství barevných fotografií činí z této příručky vítaného pomocníka každému, kdo chce udělat něco pro své zdraví a nebýt přitom omezován časem, ani prostředím.

Dana Vondrášková
 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

P6265901
19_zahajeni_2609-125...
33
hipo6
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.