Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Knižní novinky Čínský horoskop na rok 2015

Čínský horoskop na rok 2015

Čínský horoskop na rok 2015

Neil Somerville
Co vám přinese rok Kozy


Známý astrolog Neil Somerville zpracovává čínské horoskopy již 28 let a věří, že východní moudrost přináší i jejich prostřednictvím člověku mnoho nových vhledů a poznání. Je přesvědčen, že „když je správný čas, šanci se otevírají dveře“.

Nový čínský horoskop na rok 2015, zasvěcený tvořivému znamení Kozy, klade důraz zejména na usmíření jak v soukromé sféře, tak na mezinárodní úrovni. Nabízí naději, ale upozorňuje také na období nestability – vždyť jak známo - kozy bývají vrtošivé! Převažuje však růst a iniciativní postup vpřed při řešení zásadních problémů.

Aktuální kniha poskytuje podrobné informace všem, kteří mají chuť se dozvědět, co je v blízké budoucnosti čeká. V obecné části je uvedena charakteristika osobnosti, která je dále členěna podle významu pěti živlů (kov, dřevo, oheň, voda a země), jež člověka více či méně ovlivňují. Dostatečný prostor je věnován vyhlídkám, možnostem a šancím, které lze očekávat, jež shrnuje výstižný tip pro rok 2015. Závěrem je u každého znamení uveden i výčet slavných osobností z celého světa, které se v něm narodily.

Čínský horoskop Neila Somervilla pomáhá rozeznat vlastní šance a současně umožňuje objevit vnitřní potenciál potřebný k tomu, abychom svůj život v příštím roce uměli prožít v plnosti, s vnitřní vyrovnaností a ve spokojenosti. I proto vždy z knižních pultů mizí stejně rychle, jako známé bestsellery.

Vychází v nakladatelství Baronet.

Dana Vondrášková
 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

P6231613
luhacovice-20
v-dolina2011-22
45_1soutezni_den_270...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.