Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Knižní novinky 7 klíčů ke štěstí

7 klíčů ke štěstí

7 klíčů ke štěstí

Deepak Chopra

Známý americký lékař a spisovatel proslul jako znalec a propagátor zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Napsal několik desítek knih, z toho 21 bestsellerů, přeložených do 35 jazyků. Za svoji činnost získal mnohá významná ocenění.

V nové knize seznamuje se „sedmi klíči ke štěstí“. Radí, jak naslouchat svému tělu, porozumět jeho potřebám a jak podporovat jeho harmonii. Vede k nalezení opravdové sebeúcty změnou navyklých stereotypů, škodlivých vztahů a nevyváženého životního stylu. Dalším účinným klíčem ke štěstí je schopnost připustit, že i když máme vlastní názor, nemusíme ho vždy a za každou cenu urputně prosazovat, neboť právě konfrontace mezi tím co je a není pravda, narušuje vztahy.

Autor radí zaměřit se na přítomnost, ani bychom neustále analyzovali a hodnotili, protože jedinečnost přítomného okamžiku se všemi novými příležitostmi se již nikdy nebude opakovat. Mnohem lépe se pak můžeme koncentrovat na vnitřní realitu v hlubší úrovni vědomí.

Poslední klíč napomáhající k osvícenému životu představuje vnitřní svobodu, díky níž se nám otevírají úžasné možnosti naplněného štěstí.

Vychází v nakladatelství Beta-Dobrovský a Jiří Ševčík
www.dobrovsky.cz
www.knihysevcik.cz


Dana Vondrášková
 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

edf-tour-2010-bielsk...
konf-bez-barier01
img_3712
59_vylet_2809-1132
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.