Cvičení s Jaroslavem Wojnarem Zooterapie Euroklíč
Rubriky Knižní novinky Žijte v souladu s vesmírem (Bux.cz)

Žijte v souladu s vesmírem (Bux.cz)

Žijte v souladu s vesmírem

Mike Dooley

Autor hodnocením svého chování v kritických obdobích života došel k poznání, které mu otevřelo novou cestu. Dospěl nejen k vnitřní vyrovnanosti, ale také ke kariéře spisovatele, která ho nejvíc uspokojuje. Jeho knihy Nekonečné možnosti a Důkaz změny, přeložené do pětadvaceti jazyků, se staly bestselery a povzbuzují všechny, pro něž se Dooleyho zkušenosti staly cenným zdrojem inspirace pro vlastní rozvoj.

Ve své nové knize Žijte v souladu s vesmírem vysvětluje, jak je důležité být pevně ukotven v realitě života a zároveň být provázán s jeho božskou mocí. Vše, co konáme, je pak mnohem snazší. Je přesvědčen, že i když dosud jdeme po obtížné stezce, můžeme vzestupnou spirálou směřovat k úspěchu a štěstí na cestě sebepoznání, osvícení a lásky.

Autor v sedmi kapitolách seznamuje se základními kroky, kterými, jak říká, se dá „osedlat kouzlo úspěchu“ stejně, jako se to podařilo jemu.  Doporučuje naučit se chápat zdroje svých možnosti, posilovat sebevědomí a plánovat s ohledem na stávající situaci to, co chceme změnit, na co se zaměřit. Je třeba uvědomit si, co je podstatné, co můžeme a máme udělat, a co naopak v našich schopnostech není. To nám pomůže ujasnit, jaké sny lze realizovat. Vykročíme-li na tuto cestu a budeme v ní pokračovat, pak se dá do pohybu i nepředvídatelná souhra událostí, okolností a myšlenek, které vyústí ve zhmotnění našeho snu.

Čas od času je přitom nutné se přesvědčit, zda se držíme správného kurzu, abychom zdárně dospěli k cíli. Důležitá je i kreativní vizualizace štěstí, jejímž cílem je, abychom byli v každodenním životě tak šťastni, jako při vizualizaci. Je také potřeba sledovat, jaké jsou naše myšlenky a snažit se posilovat ty pozitivní, neboť v duchu že „stejné přitahuje stejné“ bude stav naší mysli k sobě přitahovat buď dobré, nebo negativní. Vždyť myšlenky, slova a skutky jsou jedinou hybnou silou, umožňující dosáhnout souladu života s vesmírem a přivolávající kouzlo života.

Dana Vondrášková
 
„Jsme obyčejní lidé jako vy, jen máme hendikep, se kterým náš život navenek vypadá odlišně, pro vás zdravé nezvykle. Pro kompenzaci máme různé pomůcky, ale v jádru se náš život od vašeho neliší. Radujeme se, sportujeme, bavíme se. Umíme i pracovat, i když si někteří zaměstnavatelé myslí, že s hendikepem jsme použitelní jen na ‚lepení obálek‘. Opravdu nemáme rádi, když nás druzí považují za chudáčky a litují nás.“

Náhodné obrázky z naší Galerie

06-opava-jakartovice
v-dolina2011-08
edf-tour-2010-bielsk...
06
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich použitím.
Více informací o používání cookies se dozvíte v tomto článku.